9 czerwca o godz.17 zapraszamy na spotkanie online dla kandydatów na studia pedagogiczne w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, co wyróżnia uczelnię, jakie kwalifikacje uzyskasz, jak wyglądają zajęcia oraz gdzie znajdziesz zatrudnienie. DSW to jedna z niewielu szkół niepublicznych kształcących się w dziedzinie pedagogiki. Dodatkowo posiada uprawnienia w zakresie pedagogiki specjalnej oraz przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
Dolnośląska Szkoła Wyższa to jedna z trzech uczelni w kraju, która posiada uprawnienia do prowadzenia studiów na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na II stopniu. Oznacza to, że jeśli masz przygotowanie pedagogiczne i chcesz się rozwijać jako nauczyciel, studia te podniosą Twoje kwalifikacje zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Także jako jedna z nielicznych uczelni niepublicznych, DSW posiada uprawnienia do prowadzenia studiów jednolitych magisterskich na kierunku pedagogika specjalna. Dzięki tym studiom wzmocnisz umiejętności i kompetencje niezbędne do organizowania i prowadzenia praktycznej i badawczej działalności pedagogicznej (rehabilitacyjnej, terapeutycznej, resocjalizacyjnej, opiekuńczej, wychowawczej, edukacyjnej). Zapotrzebowanie na pedagogów specjalnych na terenie Dolnego Śląska jest bardzo duże.
Dodatkowo DSW jest jedną z nielicznych uczelni niepublicznych kształcących specjalistów w dziedzinie pedagogiki na Dolnym Śląsku. W zakresie tworzenia programów, wymiany naukowej i praktyk uczelnia na stałe współpracuje ze szkołami podstawowymi, przedszkolami, ośrodkami doskonalenia nauczycieli, poradniami psychologiczno-pedagogicznymi, ośrodkami wspomagającymi rozwój dzieci w wieku szkolnym.
Warto podkreślić, że uczelnia oferuje kształcenie w zakresie pedagogiki od licencjatu do doktoratu. Posiada w ofercie studia I stopnia, II stopnia oraz naukę na studiach doktoranckich. Więcej na temat kierunków pedagogicznych znajdziesz na stronie internetowej oraz dowiesz się podczas spotkania z dyrektorami programowymi kierunków pedagogicznych, którzy odpowiedzą na pytania zainteresowanych osób.
Zapraszamy na spotkanie online 9 czerwca, o godz. 17. Wystarczy się zapisać poprzez formularz.
W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: